fbpx
Переплачені кошти стягнуть з енергопостачальної компанії на Рівненщині

Черговий фейк! Підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня — не буде

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні низка ЗМІ та телеграм-каналів поширили неправдиву інформацію про нібито підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року, посилаючись у своїх повідомленнях на інтерв’ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського.

Проте сам спікер не робив таких стверджень у своєму інтерв’ю. НКРЕКП публічно спростувала інформацію, викладену у журналістських повідомленнях.

Нижче заява від Міненерго:

“Своєю чергою Міненерго звертається до українських журналістів бути пильними та не спотворювати інформацію, особливо у таких важливих та чутливих для населення питаннях, як підвищення тарифів.

Проти України веде війну підступний та сильний ворог. Це протистояння відбувається всюди: на полі бою, в економіці, енергетиці, в інформаційному просторі.

Тому недостовірна інформація про відключення світла, неготовність енергосистеми до зими або про підвищення тарифів постійно поширюється росіянами в нашому інформаційному просторі.

Їхня мета — посіяти страх, паніку, зменшити віру суспільства у Перемогу і, як наслідок, — послабити всю країну і нашу здатність протистояти ворогу.

Саме тому підігравання українськими журналістами цим російським ІПСО є неприйнятними.

Тому ще раз звертаємося з проханням бути пильними та не допомагати діям ворога в інформаційному просторі.

Міненерго офіційно повідомляє, що підвищення тарифів для населення наразі НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ”.

Джерело: Міненерго

Читайте також: Оприлюднено розслідування про роль лукашенка в незаконному вивезенні українських дітей до білорусі