Військовослужбовець ТЦК із Рівненщини виборов чотири медалі на міжнародних змаганнях у Мадриді

Військовослужбовець ТЦК із Рівненщини виборов чотири медалі на міжнародних змаганнях у Мадриді

У Мадриді відбулися STRONG SPIRIT’S GAMES – міжнародні ветеранські змагання з адаптивних видів спорту. У турнірі взяли участь 150 учасників із п’яти країн: США, Ірландії, Іспанії, Естонії та України.

Змагання проходили в кількох дисциплінах: жим штанги 60/100 кг на рази, жим штанги на максимум, веслування на тренажерах на 100 метрів та 100 секунд, ривок і жим гир 16/24 кг, айрбайк на 50 ккал або за 1 хвилину.

Команду «Ветеранський спортивний клуб Неможливого не буває», яка представляла Рівне, гідно представив легендарний розвідник, а нині військовослужбовець Рівненського районного ТЦК та СП Володимир Климов. За підсумками змагань він здобув:

  • дві золоті медалі,
  • одну срібну,
  • одну бронзову.

«Ми пишаємося нашими ветеранами – титанами сили та духу, які не здалися на полі бою і не здаються нині. Їхня незламність та жага до перемоги надихають!» – йдеться у повідомленні.

Військовослужбовець ТЦК2
Військовослужбовець ТЦК3

Джерело: Рівненський обласний ТЦК та СП

Читайте також: Патрульні Рівного виявили в авто ймовірні наркотики