Надзвичайно результативним, не дивлячись на зливу, виявився поєдинок в Ужгороді де харківський «Металіст» на правах господаря приймав рівненський «Верес».
Команди проводили одну за другою результативні атаки. І до перерви рахунок вже був 4:3 на користь харків’ян. Після відпочинку «Верес» вийшов уперед, але наприкінці зустрічі «Металіст» таки вирвав бажану нічию.
Отож 5:5.
І чергова нічия рівненської команди, яка залишає їх у нижній частині турнірні таблиці.
У «Вереса» відзначилися – Андрей Блізніченко (18 хв) , Владислав Шарай (23) (пенальті), Даниїл Хондак (36), Владислав Шарай (54), Андрей Блізніченко (59) (пенальті).
У «Металіста» голи забили Єгор Картушов (6 хв.), Богдан Порох (10), Максим Прядун (25), Богдан Бойчук (38), Владислав Наумець (82).
Читайте також: Куди можна безплатно повести дитину на заняття у Рівному

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
