Рівненщина увійшла у ТОП-5 щодо роботи координаторів реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». 1,2 тисячі осіб з інвалідністю взяли участь у різного роду змаганнях. Майже півтори тисячі команд є учасниками проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».
Про це йшлося під час колегії Управління у справах молоді і спорту Рівненської ОДА.
«Відрадно чути про гарні показники Рівненщини та про високий рівень досягнень не лише відомих спортсменів, а й молодих людей, які долучаються до змагань та ініціатив. Спорт – важлива складова, яка покращує фізичне та ментальне здоров’я. Фізкультура – мотивує, виховує, реабілітує та соціалізує. На Рівненщині культура спорту завжди була на високому рівні і, попри воєнний стан, має тримати свої позиції. Окрім того, державна політика сьогодні, як ніколи, націлена на розвиток фізичної культури і спорту. Саме тому продовжуємо і цьогоріч долучати до змагань та проєктів молодь, військових, ветеранів та внутрішньо переміщених осіб», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Під час колегії також обговорили питання щодо збереження тергромадами мережі дитячо-спортивних шкіл, спортивних споруд, охоплення людей з інвалідністю та національно-патріотичне виховання молоді.
«На жаль, через дотримання безпекової складової під час воєнного стану деякі заходи не проводяться, або змінені формати. Проте, торік 1,2 тисячі осіб з інвалідністю взяли участь у змаганнях, цьогоріч – 375. З неолімпійських видів спорту було проведено 48 заходів. Спортсмени Рівненщини взяли участь, у складі збірних команд, у 209 чемпіонатах з олімпійських видів спорту», – начальник Управління у справах молоді і спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський.
Також під час колегії було зазначено, що в області майже вдвічі збільшилася мережа молодіжних центрів та просторів. Нині їх в області вже налічується 21 локація.
За підсумками засідання колегії було підготоване рішення та визначені пріоритети на 2024 рік.
Джерело: Рівненська ОДА
Читайте також: На Рівненщині провели понад 9,5 тисяч досліджень з неонатального скринінгу