Рівняни у Луцьку відіграли домашні матчі

Через карантинні обмеження чоловіча команда БК «Рівне» свої матчі грала у сусідньому Луцьку, де їх суперником стала місцева команда.

Проте номінальних господарів не зупинили «рідні стіни» волинян. Рівняни здобули дві перемоги, хоча у першому матчі довелося грати додаткові п’ять хвилин. Адже основний час переможця не виявив – 73:73. Але в овертаймі перевага рівнян не викликала сумнівів – 15:7 і загальна перемога – 88:80 Найрезультативнішими стали Євген Коровяков (25 очок) і Олександр Шепелєв (22).
У повторному матчі рівняни зробили гарний «заспів» ще в першій десятихвилинці, вигравши її з рахунком 22:12. І хоч надалі «Старий Луцьк-Університет» дещо вирівняв гру, проте БК «Рівне-ОШВСМ» здолав суперників – 76:65. Андрій Калашніков і Олександр Шепелєв записали до свого активу по 20 очок.
Отож, перемігши волинян, наша команда одноосібно очолила турнірну таблицю»західної» групи вищої ліги – 6 перемог у шести матчах. Наші земляки – єдина команда ліги, яка не зазнала гіркоти поразки.