Рівненський “Кардинал” поступився у домашньому матчі – 1:4

У суботу, 25 грудня рівненський Кардинал зазнав поразки у домашньому поєдинку з Івано-Франківським “Ураганом”.

Вже на третій хвилині кращій бомбардир рівненської команди Михайло Волянюк відкрив рахунок, щоправда через три оберти секундної стрілки лідер Івано-Франківської команди Роман Кордоба зрівняв становище. А коли до перерви залишалося декілька секунд Сергій Коваль вразив ворота рівнян.

У другому таймі на майданчику точилася запекла боротьба – рівняни намагалися вирівняти становище, а франківці – збільшити перевагу. Що ураганівцям і вдалося. Ще два м’ячі на рахунку Артема Фаренюк та Миколи Грицини. І хоча в останні хвилини рівняни замінили воротаря п’ятим польовим гравцем і без перестанку атакували, однак голкіпер франківців Роман Ковток разом із захисниками зберегли переможний рахунок – 4:1.

Останню гру у цьому календарному році “Кардинал-Рівнестандарт” зіграє 29 грудня у Харкові з комадою “Vivacup”, з якою нещодавно зустрічалися на своєму майданчику  упевнено перемогли – 4:0.