Орієнтовний час читання: 2 хвилини
Спортсмени з Рівненщини взяли участь в Чемпіонаті світу зі стрільби з лука серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.
Змагання відбувалися 17-23 липня в чеському місті Пльзень.

За медалі змагалися 320 стрільців з 55 країн світу.
Рівненську область у складі національної збірної України представляли спортсмен Рівненський регіональний центр “Інваспорт”, депутат обласної ради Андрій Усач та його тренер Валентин Хавтура.
У змаганнях зі стрільби з класичного луку Андрій Усач посів 33 місце з 66 учасників. У першому раунді наш спортсмен здолав спортсмена із Грузії з рахунком 6-0, а вже у другому поступився супернику з Туреччини з рахунком 0-6.
У командних змаганнях серед чоловіків зі стрільби з класичного луку українська пара стрільців — Андрій Усач та Руслан Цимбалюк посіли 17 місце серед 24 команд, поступившись у першому раунді команді Австралії з рахунком 3-5.
Підготовку спортсмена до змагань здійснювали старший тренер національної збірної команди України Олег Авдєнтов та тренер РРЦ «Інваспорт» Валентин Хавтура.

Читайте також: Ще одне авто з Рівненщини доставлено на Схід

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
