Рівненські баскетболісти здобули дев’яту перемогу з дев’яти

Сьогодні БК «Рівне»-ОШВСМ у черговому матчі вищої чоловічої ліги приймав «Черкаських мавп-2».

Хоча гості в своєму складі мають переважно юних гравців, проте доволі кваліфікованих. Тому рівнянам попервах довелося непросто – на майданчику тривала рівна боротьба.

Проте досвід таки дався взнаки – ближче до закінчення першої чверті наша команда була успішнішою в завершенні атак, тому виграла цей відтинок зустрічі – 25:17.

Надалі ж поєдинок проходив уже під диктовку господарів, які методично нарощували перевагу. І фінальний свисток зафіксував нашу «сотню» – 102:66 (за чвертями 25:17, 26:17, 28:15, 23:17).

Найрезультативнішими стали Євген Коровяков (27 очок), Тарас Шанюк (20), Василь Чиж (12) і Олександр Поносов (11), якому нема ще й шістнадцятию