Два спортивні змагання – Кубок України з греко-римської боротьби та Чемпіонат України з вільної та жіночої боротьби проходять на Одещині.
Серед найкращих – учні Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності, які вибороли два призові місця.
Перше місце виборола Софія Кушнір, яка змагалася у категорії 62 кг, і стала чемпіонкою України з вільної боротьби.
Третє місце виборов Андрій Семенчук у ваговій категорії 63 кг і став бронзовим призером Кубка України.
Досягнення спортсменів стали можливими завдяки професійній підготовці тренерів – Михайла Литвинчука та Дениса Кайди.
Джерело: Рівненська обласна рада
Читайте також: На честь полеглого Героя на Рівненщині відкрили спортивний майданчик і пам’ятну стелу

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
