Першість з пара-паверліфтингу на Чемпіонаті світу в Казахстані здобуває Україна

У третій змагальний день на Чемпіонаті світу з паверліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів із порушеннями зору, що проходить у місті Астана, збірна України здобула чергову перемогу.

Під керівництвом головного тренера Андрія Демчука – очільник Рівненський регіональний центр “Інваспорт”, атлети вибороли 8 із 8 можливих золотих медалей у відкритій віковій групі та 2 золоті медалі серед ветеранів (чоловіки 40+). І знову українські паверліфтери встановили два нових світових рекорди.

Результати змагань:

• Роман Куров (Рівне) – 2 “золота”,
  • Андрій Миронець (Рівне) – 2 “золота”,
  • Микола Ткачук (Рівне) – 2 “золота”.

Ще 4 “золота” для збірної приніс харків’янин Сергій Скорік.

Першість з пара-паверліфтингу на Чемпіонаті світу в Казахстані здобуває Україна - фото 1

Нагадаємо, що 9 жовтня наші атлети також здобули десяток медалей, більшість із яких – “золото”. І встановили десять рекордів.

У різних вікових та вагових категоріях актив медалей такий:

• Світлана Коробкова (Рівне) – 2 “золота”,
  • Ніна Асєєва (Рівне) – 4 “золота”,
  • Марія Галушко (Сарни) – 2 “золота”, 1 “срібло” та 1 “бронза”.

Загалом за три дні українці здобули 26 золотих нагород.

Сьогодні у фінальних змаганнях боротимуться чоловіки у вагових категоріях до 110 кг, до 125 кг та понад 125 кг.

Джерело: Рівненська обласна рада