Перемогу на відкритому Кубку Закарпаття з бочча здобули рівненські спортсмени

Команда Рівненського регіонального центру “Інваспорт” виборола три золоті та одну бронзову медаль на відкритому Кубку Закарпаття з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, що проходив у Мукачеві.

Цей успіх дозволив нашій команді зайняти перше місце в загальнокомандному заліку.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з різних куточків України. Рівненську область представляли чотири вихованці “Інваспорту” під керівництвом тренера Олени Гончарук та асистента Оксани Ройко.

Перемогу на відкритому Кубку Закарпаття з бочча здобули рівненські спортсмени - фото 1

Переможцями змагань стали:

• Володимир Ройко – золота медаль в індивідуальних змаганнях серед чоловіків у класі ВС1;
  • Марія Вітюк – золота медаль в індивідуальних змаганнях серед жінок у класі ВС1;
  • Оксана Гайду – золота медаль в індивідуальних змаганнях серед жінок у класі ВС2;
  • Максим Медведь – бронзова медаль в індивідуальних змаганнях серед чоловіків у класі ВС1.

Джерело: Рівненська обласна рада