«Кардинал-Рівне» упускає перемогу в останні секунди

Стартував черговий чемпіонат України з футзалу серед команд Екстралігі. І вже традиційно рівняни розпочинали турнір з львівською енергією.

Розпочали гру досить жваво. На п’ятій хвилині Любомир Парфенюк зі штрафного вивів рівнян вперед, через декілька хвилин львів’янин Микола Грицина зрізав м’яч у свої ворота 2-0.

Але до перерви енергія зуміла один гол відквитати.

Після відпочинку більш агресивніші діяли гості, однак відзначитися мали шанс у гравці обох команд. І на 27-й хвилині Сергій Кравчук забив третій гол у ворота Львів’ян, після чого Львів’яни перейшли на гру з п’ятим польовим і на 36-й хвилині скоротив відставання, А за 10 секунд до фінального свистка Андрій Тіряєв вирівняв становище.

Отож, 3-3, драматична розв’язка останніх секунд. До речі, не вперше рівняни пропускають вирішальні голи на останній хвилині.