Рівненський «Верес» зіграв пропущений матч з київським «Динамо», який мав відбутися ще у серпня минулого року.
До Києва у складі червоно-чорних не поїхали дискваліфікований Яго Сікейра, травмовані Денис Янаков і Марко Мрвальєвич. Також Олег Шандрук дав можливість перепочити цілому ряду гравців основи. Натомість свої перші матчі у сезоні зіграли воротар Вадим Ющишин та захисник Олександр Мельник.
Але напівекспериментальний склад рівнян запропонував динамівцям своє бачення гри – кияни багато контролювали м’яч, але без жодного гострого завершення. А ще «Верес» намагався контратакувати.
Але до перерви динамівці все ж добилися гола. Після виконання штрафного удару Вадим Ющишин помилився і просто перед собою відбив м‘яча. А Андрій Ярмоленко був першим на добиванні – 1:0.
А після перерви у ворота гостей влетіло ще двоє м’ячів. Наприкінці гри «Верес» спробував пошукати щастя біля чужих воріт, але не зберіг свої. Отож, 0:3 – знову поразка рівненської команди.
«Верес» залишився у турнірній таблиці чотирнадцятим і готується до понеділкового матчу з «Минаєм».
Читайте також: В “Злата плаза” відкрилася фотовиставка «Українські символи.

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
