“Верес” поступився столичному “Динамо” у перенесеному матчі

Рівненський «Верес» зіграв пропущений матч з київським «Динамо», який мав відбутися ще у серпня минулого року.

До Києва у складі червоно-чорних не поїхали дискваліфікований Яго Сікейра, травмовані Денис Янаков і Марко Мрвальєвич. Також Олег Шандрук дав можливість перепочити цілому ряду гравців основи. Натомість свої перші матчі у сезоні зіграли воротар Вадим Ющишин та захисник Олександр Мельник.

Але напівекспериментальний склад рівнян запропонував динамівцям своє бачення гри – кияни багато контролювали м’яч, але без жодного гострого завершення. А ще «Верес» намагався контратакувати.

Але до перерви динамівці все ж добилися гола. Після виконання штрафного удару Вадим Ющишин помилився і просто перед собою відбив м‘яча. А Андрій Ярмоленко був першим на добиванні – 1:0.

А після перерви у ворота гостей влетіло ще двоє м’ячів. Наприкінці гри «Верес» спробував пошукати щастя біля чужих воріт, але не зберіг свої. Отож, 0:3 – знову поразка рівненської команди.

«Верес»  залишився у турнірній таблиці чотирнадцятим і готується до понеділкового матчу з «Минаєм».