Рівняни вдома поступаються “Кривбасу”

Третім суперником рівненського «Вереса» у чемпіонаті України став бронзовий призер минулого чемпіонату Криворізький «Кривбас».

Гості приїхали з Чехії, де вони остаточно розпрощалися з Лігою Європи. Тому були налаштовані дуже рішуче, не втрачати очки в Рівному. І вже на 12-тій хвилині вони забили перший гол. Відзначився легіонер Прінс Аду.

Після цього трапився курйозний випадок. Максим Сміян отримав друге попередження і був вилучений з поля.

Отож, з 27-ї хвилини рівняни грали в меншості. Але, як не дивно, гра дещо вирівнялася і до перерви голів не було.

Після відпочинку під час якого тренери команд внесли певні корективи. Гра продовжилась у такому самому ключі.

У рівнян з’явилися певні можливості, але до заключного удару не доходило. Міг сквитати гол Віталій Дахновський, який виривався на оперативний простір, але захисник «Кривбаса» Олександр Романчук ціною видалення зупинив нашого захисника.

Склади команд вирівнялись, але чогось позитивного для Вереса не трапилося. А наприкінці гри з пенальти Кривбаз подвоїв перевагу і спокійно дотримав її до фінального свистка.

Отож 2:0 перемога Криворізького клубу, яка стала їм слабкою втіхою після поразки від «Вікторії» з Пльзеня (Чехія).

У понеділок, 26 серпня рівняни грають в гостях з «Колосом» з Ковалівки. А 22 числа в кубковому матчі зустрічаються з першоліговим харківським «Металістом 1925». Матч відбудеться на стадіоні «Лівий берег», що в Києві.