Рівненський «Верес» впевнено обіграв у контрольному матчі ФК «Звягель» – 3:1

Протистояння рівнян з новачком першої ліги мало певну долю інтриги – адже команду з Житомирщини нині тренує екс-наставник «Вереса» Юрій Вірт, а у формі «Звягеля» зіграли вже екс-гравці червоно-чорних Андрій Блізніченко, Денис Янаков і Ігор Гук.

У складі «Вереса» вперше на оновленому стадіоні у червоно-чорній формі зіграли добре знайомі вболівальникам Роман Гончаренко і Руслан Степанюк. Останній вийшов на гру із капітанською пов’язкою і вже на 17-ій хвилині вразив ворота суперника.

А потім відзначився Віталій Дахновський, який влучив у «дев’ятку» – 2:0.

У другому таймі «Верес» замінив увесь склад і продовжував атакувати. Були шанси відзначитися Валерій Кучеров і Василь Гакман, натомість забили гості – відзначився Богдан Оринчак.

Але останнє слова залишилося за господарями – Марко Мрвальєвич легко переграв воротаря гостей Арсена Бєліменка і встановив остаточний рахунок – 3:1.

Наступного тижня “Верес” у Рівному зіграє з «Поліссям».

Рівненський «Верес» впевнено обіграв у контрольному матчі ФК «Звягель» – 3:1 - фото 1