Головний тренер рівненського «Вереса» Олег Шандрук підбив підсумки першої частини сезону та поділився очікуваннями від другої.
Про це тренер розповів в інтерв’ю TRIBUNA.COM.
– Наразі ми посідаємо 11-те місце. Перед командою стоїть задача потрапити в десятку, це мінімум. У нас ще половина чемпіонату попереду – відповідно, ми хочемо покращити якість гри і своє турнірне становище.
– Я постійно про це кажу, що команда влітку змінилася дуже сильно. Для цих змін потрібен час – на мою думку, ми зараз його ефективно використовуємо, і можемо обіцяти вболівальникам, що у весняній частині команда виглядатиме ефективніше.
– Якщо брати початок чемпіонату і кінець першої частини, підготовку до другої – в чому «Верес», на вашу думку, найбільше додав у цей період?
– В розумінні, звичайно. Час іде, і гравці пристосовуються до вимог тренерського штабу. Також вже краще знають один одного, розуміють сильні якості – відповідно, це розуміння принципів гри й один одного на футбольному полі. В цьому компоненті, звичайно, команда спрогресувала, і ми над цим зараз працюємо на зборах.
– Які компоненти, на вашу думку, ще потрібно підсилити, щоб у другій частині сезону команда стала ще сильнішою?
– Після досконалого аналізу від тренерського штабу, і турнірна таблиця про це свідчить, нам потрібно покращувати гру в фазі атаки, більше створювати, більше забивати голів. Над цим зараз наполегливо працюємо, гравці це розуміють.
І, звичайно, стандарти – що в обороні, що в атаці. Це те, де ми можемо спрогресувати; за рахунок стандартів команда може мати хороші дивіденди та додавати очки.
