fbpx

Через Рівненщину пройде марафон на підтримку вступу України в НАТО

В Києві у рамках спільної українсько-литовської акції стартували 12 рівненських марафонців. Бігуни пронесуть український прапор, переданий з Бахмута, через всю країну до польського кордону, де його підхоплять литовські учасники.

Маршрут пролягає через Київщину, Житомирщину, Рівненщину та Волинь. Рівненську область марафонці пробігатимуть завтра, 28 червня, у День Конституції України.

Український прапор урочисто зустрінуть у Вільнюсі на площі Лукішкес 11 липня, де й проходитиме саміт НАТО. Мета акції: привернути увагу світової спільноти до війни в Україні та її потенціалу — стати 33-м членом Північноатлантичного альянсу. Саме тому у марафоні символічно бере участь 33 учасники із двох країн (12+21).

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

На території України до марафону долучилися спортсмени, дипломати та військові. На українсько-польському кордоні прапор приймуть литовські спортсмени, олімпійці та бігуни на довгих дистанціях.

«Захід ініціювали наші партнери — литовська громадська організація Blue/Yellow for Ukraine. Крім Рівненської ОВА, до неї долучилися військові адміністрації Київської, Житомирської та Волинської областей, а також представники ГО «Рівненський клуб бігу», — зазначив начальник РівнеОВА Віталій Коваль.

Рівненська ОВА

Читайте також: Автопригода за участю позашляховика та вантажівки неподалік Рівного