У місті Ужгород з 17 по 19 листопада 2025 року проходив Чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з усієї країни.
У ваговій категорії до 60 кг чемпіонський титул здобув представник ДЮСШ №5 Рівненської міської ради. Спортсмен провів п’ять поєдинків і у всіх здобув дострокові перемоги.
Джерело: Управління у справах молоді та спорту Рівненської міської ради
Читайте також: На Рівненщині у ліцеї відкрили арену дронів для навчання учнів
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
