Директорат Федерації баскетболу України (ФБУ) розглянув інцидент, що стався під час першої гри півфінальної серії плейоф Суперліги Favbet між командами “Київ-Баскет” та “Рівне-ОШВСМ” 14 квітня в Києві.
За результатами розгляду, київський клуб зобов’язали сплатити штраф у розмірі 20 тисяч гривень через неприпустиму поведінку вболівальниці.
Деталі інциденту
Під час матчу одна з вболівальниць “Київ-Баскету” допустила лайливі висловлювання, зокрема расистського характеру, на адресу гравця БК “Рівне” Рода Брауна, коли той перебував у підтрибунному приміщенні.
У діях вболівальниці Директорат ФБУ встановив грубе порушення статті 80 Дисциплінарного кодексу ФБУ “Неспортивна поведінка з боку глядачів”.
Застосовані санкції
Відповідно до Дисциплінарного кодексу ФБУ, за такі порушення передбачено обов’язковий грошовий внесок на користь федерації у розмірі від 20 до 50 тисяч гривень.
Окрім грошового стягнення, “Київ-Баскет” також зобов’язали провести профілактичну роботу з вказаною вболівальницею, щоб запобігти повторенню подібних інцидентів у майбутньому.
Директорат ФБУ наголосив на серйозності порушення та попередив про можливі серйозніші дисциплінарні наслідки для клубу в разі повторення подібних ситуацій.
Читайте також: За шаленої підтримки трибун БК «Рівне» вириває перемогу у «Київ-Баскета»