Друга поразка у сезоні: БК Рівне ОСДЮСШОР не зміг здолати Київбаскет-2

У своєму другому поєдинку чемпіонату першої ліги БК “Рівне ОСДЮСШОР” зустрічалася з дублерами київського клубу “Київбаскет” – “Київбаскет-2”.

Перші хвилини зустрічі пройшли у більш-менш рівній боротьбі. Згодом більш досвідчені кияни перехопили ініціативу і відірвалися в рахунку. На перерву команди пішли за переваги киян – 52:43.

Рівняни після другої чверті дещо пожвавили гру і навіть на заключних хвилинах довели відставання до мінус 4 – 66:62. Однак на вирішальний штурм сил забракло. Отож, друга поразка молодих рівнян – 75:80.

Найрезультативнішими у нас стали Валентин Шептицький – 18 очок та Давид Кравченко та – 16.