На Рівненщині вже сформовано 11 944 унікальних картки на основну сесію потенційними учасниками НМТ. Торік було 10 959. Проте, це ще не остаточна кількість, адже реєстрація випускників на додаткову сесію ще не почалася.
Як повідомляє Сергій Подоліносновна сесія національного мультипредметного тесту відбудеться у період з 14 травня до 25 липня, а додаткова – з 14 до 25 липня.
З міркувань безпеки інформація про пункти публікуватися не буде. Наполегливо рекомендую учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів НМТ. Усі подальші кроки можна буде відслідкувати в особистих кабінетах.
Найбільш популярними предметами на НМТ на Рівненщині стали: англійська мова – зареєстровано 3098 учасників, географія – 3 580, біологія – 2 370, українська література – 1 999, фізика – 385, хімія – 120. Натомість, найменше заявок було подано на німецьку мову – 23, іспанську – 7, французьку – 2.
Випускники, для здачі НМТ, повинні оформити ID-картку Читайте також:
- Другий фестиваль «Харалужні мечі» зібрав гостей на святі зброї та звитягиУ селі Харалуг відбувся Другий фестиваль зброї та звитяги «Харалужні мечі» – подія, що поєднала історію, культуру та благодійність. Захід вкотре підтвердив: українська спадщина є не лише пам’яттю про минуле, а й силою, яка надихає сьогодні.