Рівненщина прийняла фінальний етап всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2025» у номінації «Зарубіжна література». Участь у ньому взяли педагогині з 11 областей України та міста Києва, які пройшли попередні етапи відбору.
Про це повідомляє очільник Рівненщини.
Протягом п’яти днів фіналістки презентували власні виступи перед журі та проводили відкриті уроки на базі Рівненського обласного наукового ліцею. За результатами конкурсу перемогу здобула Тетяна Мендусь із міста Гайсин на Вінниччині.

Організатори подякували усім учасницям за професіоналізм і відданість справі. Як зазначалося під час закриття заходу, саме завдяки вчителям-новаторам тримається українська освіта.
Читайте також: Пошук вчитель року Рівненська переможниця конкурсу «Вчитель року-2020» розповіла про свою професію
- У Бубнівці лисиця напала на собак. Мешканців закликають до обережностіУ Бубнівці Острозької громади зафіксували інцидент за участю диких тварин. У місцевих угіддях сталася бійка лисиці з собаками.

