Учениця 11-А класу Корецького ліцею Вікторія Мартинюк здобула найвищий результат на Національному мультипредметному тесті з англійської мови — 200 балів. Про це повідомила Корецька міська рада.
Високий бал — результат наполегливої праці самої Вікторії, а також професійної підтримки її вчительки Інни Годун. Освітяни наголошують: це приклад того, як щоденна мотивація, системна підготовка та віра у свої сили ведуть до успіху.
«Це не просто оцінка — це підсумок великої роботи й початок великого шляху», — йдеться у привітанні.
У Корецькій громаді щиро вітають Вікторію з цим досягненням та бажають їй нових звершень і перемог.
Читайте також: Українські школи визнаватимуть результати навчання за кордоном

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
