Україна та Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії підписали у Києві Угоду про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії.
Підписи під документом поставили президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак.
Сполучене Королівство стало першою країною світу, яка підписала угоду про співпрацю з Україною. Угода формалізує військову та невійськову співпрацю Британії та України на підтримку безпеки України. Ця підтримка буде довготривалою.
Текст угоди можна прочитати на сайті Президента України за цим посиланням
Читайте також: На Рівненщині закладено фундамент нового реабілітаційного корпусу для госпіталю ветеранів
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
