Новий рекорд встановили спортсмени-ветерани Рівненщини (ФОТО)

Чергові медалі та рекорд здобувають спортсмени-ветерани з Рівненщини. У Тернополі завершився всеукраїнський ветеранський турнір «Звитяга Нескорених».

Спортсмени-ветерани з Рівненщини змагалися в ейрбайку, підніманні гир, жимі штанги лежачи, армліфтингу, веслуванні на тренажері.

Готували команду Денис Єгоров та Ігор Головко. Останній також долучився до змагань, виборовши у своїй категорії три перших, одне друге та одне третє місця.

• Валерій Педченко – бронза.

Військовослужбовець на псевдо «Клим» Рівненського обласного ТЦК та СП побив власний рекорд в дисципліні «ейрбайк», який був рекордом України серед ветеранів = 22 секунди. А тепер він становить 19,78 секунди.

Джерело: Рівненська ОДА