fbpx

Майбутні робітники зеленого будівництва з Рівного гостювали у колег

Діліться інформацією з друзями:

Природа, як ніхто інший, дивовижно поєднує кольори, форми, створює унікальні місця гармонії і затишку. Природа – найкращий учитель і помічник!

А для слухачів Олександрійського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ із Рівненського, Здолбунівського, Дубенського районів та міста Рівного, що обрали навчання за професією «Робітник зеленого будівництва», відкрилася нова сторінка природи – ліс. Запланована екскурсія до костопільського Музею лісу додала особливої наснаги та бажання переносити цікаві і корисні ідеї природного дизайну до міських локацій.

Старший майстер РЦПТО Ірина Танасюк поділилася: «Насичене професійне навчання, що триває 2,9 місяця, мало не щодня дарує слухачам нові відкриття! Сьогодні ми поринули у світ дерев! Це чудова нагода ознайомитися із видами рослин, умовами їх вирощування, особливостями співіснування різних видів…».

Складна екосистема лісу, представлена в одній із експозицій Музею, допомогла, зокрема,  краще зрозуміти тісний взаємозв’язок між усіма її представниками.

Читайте також:

Дбайливо та професійно оформлена територія лісопарку, де знаходиться Музей. Природні матеріали слугують елементами дивовижного живого ансамблю! Майбутні дизайнери ландшафтів перейнялися творчим духом тамтешніх майстрів, здобули цінний комунікаційний і професійний досвід, додали до своїх професійних портфоліо найважливіше –  повагу до природи.