НРУ пропонує комплексну програму розвитку Рівного, – Святослав Євтушенко

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Кожен із нас мріє проживати у сучасному, комфортному, безпечному, європейському місті. Депутат Рівненської міської ради Святослав Євтушенко переконаний, що для цього необхідно реалізовувати комплексну програму розвитку міста. І лише тоді наше Рівне стане кращим, зручнішим, привабливим для інвесторів і якісним для проживання. 

Так, на місцевих виборах 2020 року, Святослав Євтушенко очолюватиме список Народного Руху України до Рівненської міськради. Адже команда НРУ пропонує комплексну програму розвитку міста. Рівняни ж, підтримавши її, зможуть перевтілити Рівне у місто мрії кожного з нас.

– Перш за все для цього необхідно розвивати власну економіку міста. Відтак, РУХ пропонує потужну програму економічного росту Рівного, на основі розвитку місцевого бізнесу та залучення інвестицій міжнародних фінансових інституцій під фантастичних 0,75%. А це – нові робочі місця із достойною оплатою праці, припинення масової трудової міграції за кордон, підвищення рівня добробуту рівнян, – каже Святослав Євтушенко.

А також додає, що лише, коли економіка міста матиме власний вектор розвитку кожен рівнянин відчує якісні зміни в своєму житті.

– А це безпечне проживання у своєму місті, комфортне пересування на сучасному громадському електротранпорті та можливість комфортнопаркувати власне авто, справедливе відношення до людей із обмеженими можливостями та пенсіонерів, європейський рівень облаштування зон відпочинку та дозвілля, – коментує міський обранець.

Для реалізації цієї програми, на його переконання, варто залучити кошти місцевого бюджету та міжнародних фінансових інституцій.

– Це те, над чим у Рівному ніколи не працювали. Та варто розуміти, що реалізація програми вимагає зосередитися на кількох ключових напрямках, адже ми переконані, що Рівне буде безпечним, сучасним, комфортним, європейським і справедливим, – каже Святослав Євтушенко.

Вадим АНДРІЄВСЬКИЙ

Діліться корисною інформацією з друзями: