Вечорами іноді виникає непереборне бажання підійти до холодильника та перекусити. Звичайно, така звичка погано впливає на фігуру, тому багато жінок мріють позбутися її. І є кілька способів все ж таки подолати потяг до їжі в пізній час.
То як же впоратися з бажанням перекусити увечері чи вночі.
Харчування вдень
Щоб увечері не мучитися від постійного почуття голоду, важливо добре харчуватися вдень. Повноцінні прийоми їжі з легким перекусом дозволять насититися і не бігати до холодильника перед сном.
Вода чи чай
Якщо ви прокинулися вночі від непереборного бажання піти на кухню і з’їсти шматочок піци або котлету, що залишилися від вечері, спробуйте повільно випити склянку води або холодного чаю з ромашкою або м’ятою. Цього вистачить, щоб обдурити шлунок та спокійно заснути.
Займіть руки
Багато людей, коли їм нудно, вирушають до холодильника. Тому спробуйте зайняти себе чимось захоплюючим у вечірній час. Настільні ігри, рукоділля або навіть розгадування кросвордів відверне від думки про їжу.
Розслаблення
Досить часто бажання поїсти увечері пов’язане із нервовим станом. У такі моменти слід відкласти телефон, прийняти розслаблюючу ванну чи душ, помедитувати чи включити легке романтичне кіно.
Чистка зубів
Це більше схоже на відволікаючий маневр, але він у більшості випадків допомагає. Спробуйте протягом двох-трьох хвилин ретельно чистити зуби, а потім використайте зубну нитку. Після витрачених зусиль вам навряд чи захочеться “зіпсувати” їх, з’ївши бутерброд. До того ж, м’ятний аромат пасти допоможе впоратися з апетитом.
Про це повідомляє .
Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги
- На Рівненщині збудують сталевий «міні-Бахмут»На західній Україні з’являться нові проєкти відновлення житла та соціальної інфраструктури: «Міні-Бахмут» у селищі Гоща та містечко для переселенців площею 120 га у Тростянці. Ці проєкти були розроблені за концепцією Метінвесту «Сталева мрія». Їх представили на п’ятій міжнародній конференції «Відбудова…