fbpx

Звільнена на півдні України площа складає понад 100 квадратних кілометрів

Звільнена на півдні України територія дається нам важкою ціною. Минулого тижня, наші війська знаходились як в наступі, так і в обороні. Було звільнено 8 населених пунктів: Новодарівку, Левадне, Сторожеве, Макарівку, Благодатне, Лобкове, Нескучне, Пятихатки.

На сході ворог докладав чимало зусиль, щоб зупинити просування українських військ на Бахмутському напрямку. Перекинув туди додаткові підрозділи та збільшив кількість обстрілів, повідомила Ганна Маляр. За звільнену на півдні України від окупанта територію ми платимо непомірну ціну.

Загальна інтенсивність боїв на цьому напрямку минулого тижня знизилась, разом з тим тривали бої – відбулось 41 боєзіткнення та наші війська просунулися в глибину противника на декількох ділянках. Ворог продовжував минулого тижня наступати на Лимано-Купʼянському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Жодного метра землі на цих напрямках ми не втратили завдяки професійності та мужності наших бійців.

За минулий тиждень на сході противник здійснив більше ніж 5800 обстрілів та використав 277.022 боєприпаси

На півдні протягом минулого тижня відбувався наступ на декількох напрямках.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони таврійського напрямку протягом тижня виконали 10125 вогневих завдань.

В ході двох тижнів наступальних дій на Бердянському та Мелітопольському напрямках за вказаний період підрозділами ОСУВ “Таврія” було звільнено 8 населених пунктів:

  • Новодарівку,
  • Левадне,
  • Сторожеве,
  • Макарівку,
  • Благодатне,
  • Лобкове,
  • Нескучне,
  • Пятихатки.

В цілому підрозділи на таврійському напрямку просунулися в глибину противника до 7 км.
Звільнена на півдні площа складає 113 км2.

Активна робота Сил оборони таврійського напрямку триває. За минулий тиждень ворог зазнав суттєвих втрат. Зокрема, минулого тижня втрати противника на всіх напрямках склали понад 4600 вбитих та поранених, крім того, наші захисники взяли в полон понад 80 бійців агресора. Також нашими силами оборони було знищено понад 400 одиниць ворожої техніки та озброєння, серед яких – вертольоти, танки, гаубиці, протитанковий ракетний комплекс та багато іншого.

Читайте також: 17 червня, в бою, отримав поранення не сумісні з життям Віктор Суходольський.