На Волині правоохоронці викрили чергову спробу незаконного переправлення людей через державний кордон. Оперативники Волинського прикордонного загону затримали 46-річного жителя Рівного, який організовував перевезення чоловіків поза встановленими пунктами пропуску.
Затримання відбулося 22 жовтня в Камінь-Каширському районі. Рівнянин саме намагався переправити через держрубіж двох осіб: 25-річного жителя Рівненщини та 36-річного мешканця Харкова. Вартість такої «послуги» становила 11 500 доларів США.
Слідство встановило, що організатор схеми перебував за межами України та дистанційно підшукував охочих виїхати, а затриманий виконував функції перевізника.
Чоловіку повідомили про підозру за ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон). Заходи з викриття протиправної діяльності проводилися спільно з міграційною поліцією та Луцьким районним управлінням поліції за процесуального керівництва Луцької окружної прокуратури.
Джерело: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон
Читайте також: Три громади Рівненщини втратили своїх захисників
