З наступного тижня у Рівному стане світліше

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який за дорученням Президента України Володимира Зеленського балотуватиметься на посаду міського голови Рівного, взявся за освітлення знакових для міста об’єктів.

Нагадаємо, про проєкт «Подаруй світло» Віталій Коваль заявив у відвертому відеозверненні на фоні світлових стовпів. Нинішній очільник області підкреслив, що Рівне – дуже темне місто, яке потребує сучасного освітлення, в тому числі й підсвітки відомих у Рівному споруд. Відтак «Подаруй світло» стане одним із важливих пунктів у його виборчій програмі.


Помилка у Виборчому кодексі може зірвати передвиборну агітацію

Навіть на лампочці можна суттєво економити: поради рівненського експерта

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас


З понеділка розпочався монтаж світлового обладнання на будівлі драматичного театру в центрі Рівного. Театр стане першим із ряду об’єктів, фасади яких будуть підсвічені. Надає обладнання та проводить роботи фірма SpectrStore. Вона займається підсвіткою і має багато успішно реалізованих проєктів. Серед яких – освітлення Львівського оперного театру. Долучилася до реалізації проєкту і група компаній РЕНОМЕ.

– Кожен міський голова, кожен голова ОТГ має пам’ятати, що він відповідальний за громаду. Коштів достатньо, – зазначив Віталій Коваль. – Потрібно турбуватися про дві речі: як збільшити кошти громади і як правильно, пріоритетно ними розпорядитися, – сказав Віталій Коваль під час церемонії представлення кандидатів на пост міського голови Президентом України.

Як заявляє Віталій Коваль, на посаді міського голови Рівного він планує провести реальні реформи в галузі соціального захисту населення, прозорості економіки, детінізації бізнесу, процесів прозорого залучення та розподілення інвестицій. Рівне має стати містом з розвиненою інфраструктурою та перетворитися на центр Північно-Західного регіону.

Нагадаємо, Віталій Коваль був призначений на пост Голови Рівненської ОДА у вересні 2019 року. Ковалю вдалося наповнити обласний бюджет в умовах епідемії коронавірусу, суттєво покращити стан автошляхів, зберегти від банкрутства численні підприємства малого бізнесу.

За сім місяців доходи обласного бюджету зросли на 38 млн грн, або на 8,5 відсотка порівняно з відповідним періодом минулого року.

Стабільно працює будівельний комплекс. Зокрема, дорожніми будівельними організаціями за січень-червень виконано робіт на 13,3 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Понад п’ятнадцять тисяч роботодавців області отримали державну допомогу з часткового безробіття на суму майже 100 млн грн. Завдяки цьому збережені робочі місця.

Крім того, надається допомога на дітей фізичним особам – підприємцям. 32,2 млн грн спрямували на майже 4000 дітей.

Андрій НАДОЛЬСЬКИЙ

Постійно бути в курсі новин вам допоможе наш Telegram

Діліться корисною інформацією з друзями: