Середній вік таких добровольців – 35 років. Про це йшлося під час робочої наради з представниками прикордонної служби, силових структур та Нацгвардії під керівництвом першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
Нагадаємо, «Гвардія наступу» – це 8 штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби. Заявку на вступ до бригад можна подати у 5 ЦНАПах області – у двох у Рівному, а також у Дубні, Вараші, та Сарнах. Окрім того, в області працюють агітаційні групи, які надають консультації та роз’яснення добровольцям.
Сергій Подолін також додав, що «Гвардія наступу» – це добровільний набір і жодним чином не мобілізація. Кампанія спрямована на вмотивованих людей, які бажають боронити свою землю. Запис у штурмові бригади продовжується.
Перший заступник голови Рівненської ОДА наголосив, що основу цих загонів складають досвідчені поліцейські, прикордонники, бійці Нацгвардії. Це насамперед люди, які мають бойовий досвід 2014-2015 років. Водночас до підрозділів можуть вступити й добровольці без бойового досвіду. У нашій області чимало рекрутів – це, зокрема, молодь від 18 до 27 років, яка хоче помститися ворогу і долучитися до перемоги України. Після проходження медкомісії усіх новобранців навчатимуть висококваліфіковані інструктори.
Більше інформації – на сайті «Гвардії наступу».
На Рівненщині подати заявку можна через 5 ЦНАПів за такими адресами:
- м-н Просвіти, 2, м. Рівне;
- вул.Соборна, 195 м. Рівне;
- м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м. Вараш;
- вул.Замкова, 4, м. Дубно;
- вул.Демократична, 46, м. Сарни.
Фото: Рівненська ОДА.
Читайте також: Данія створює фонд підтримки України на 1 млрд доларів США