Водій з фальшивими номерами намагався втекти від патрульних, а виявився ймовірно під кайфом.
Інцидент стався на вулиці Дворецькій у Рівному. Патрульні помітили автомобіль Audi A6 із номерними знаками, що не відповідали дійсності. На вимогу зупинитися водій не відреагував і почав утікати, створюючи загрозу для інших учасників руху.
Після нетривалого переслідування порушник залишив авто й намагався втекти пішки, але був оперативно затриманий інспекторами. Патрульні застосували кайданки.
Під час поверхневої перевірки у чоловіка виявили кілька зіп-пакетів із речовинами, схожими на наркотичні. Він мав ознаки наркотичного сп’яніння, однак від проходження огляду відмовився.
Як повідомили в поліції, чоловік позбавлений права керування та неодноразово не виконував рішень суду. Його автівку евакуювали на арештмайданчик.
На водія склали адмінматеріали за трьома статтями КУпАП, зокрема за керування у стані сп’яніння. Також відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 307 ККУ (незаконне поводження з наркотиками).
