Рівненський “Верес” здобув першу перемогу у нинішньому чемпіонаті України. У Ковалівці, що на Київщині, він здолав місцевий “Колос” з мінімальним рахунком 1:0.
Гол на 54-й хвилині забив Владислав Шарай. Всі спроби господарів рятувати матч не мали успіху.
До речі, на 15-й хвилині Руслан Степанюк також вразив ворота суперника, але суддя зафіксував, положення поза грою.
Отож, після цієї перемоги Верес піднявся на одинадцяту сходинку турнір таблиці, маючи в активі чотири очки.
1 вересня рівняни приймають новачка прем’єр-ліги столичний Лівий берег.
Читайте також: Графіки відключень електроенергії на Рівненщині 26 і 27 серпня

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
