“Верес” перемагає “Епіцентр” і зберігає місце в Українській Прем’єр-лізі

Рівненський «Верес» у повторному перехідному матчі за місце в УПЛ впевнено переміг Кам’янець-Подільський «Епіцентр».

Ажіотаж перед матчем був великий і не останню роль відіграв приїзд декількох сотень уболівальників «Епіцентра». Які прибули з різних міст західного регіону, щоб підтримати свою торгову марку.

Однак це не допомогло.

Вже на сьомій хвилині Микола Гайдучик відкрив рахунок і надалі перевага «Вереса» була відчутною. Однак до голів справа не доходила.

Десь з 30-ї хвилини ініціативу перехопили футболісти «Епіцентра», але натомість отримали два голи у свої ворота. На компенсованих до першого тайму хвилинах спочатку Владислав Шарай скористався помилкою захисників суперника, а через 2 хвилини вже з його пасу Микола Гайдучик забив вдруге. 3:0, такий підсумок першого тайму.

Після перерви перевага «Вереса» була помітною, однак попри всі намагання змінити рахунок їм не вдавалося. А на перекінці зустрічі Сирій Стень скористався необачністю захисників рівнян і забив гол престижу.

Отож 3:1 перемога «Вереса», який таким чином зберіг своє місце в Українській Прем’єр Лізі.