В базі Рівненської обласної служби зайнятості є 29 вакансій, які передбачають проживання або компенсацію його вартості.
Серед роботодавців, які пропонують роботу з житлом:
ТОВ «Т-СТИЛЬ» (Рівне) – потрібні швачки (30 тис. грн) та конструктор одягу (40 тис. грн). Для працівників з інших населених пунктів надають місце в гуртожитку.
ТОВ «АЛЬМА-ПРОФІ» (Здолбунів) – вакансія верхолаза (40 тис. грн), відшкодовують вартість проживання.
ФОП МОМОТЮК Т.А. (с. Довге, Сарненський район) – продавець-консультант (8 тис. грн) з житлом.
ПРАТ «Дубенський завод ГТВ» (Дубно) – потрібні слюсар-ремонтник (12 тис. грн) та вальцювальник гумових сумішей (11 тис. грн), надають місце в гуртожитку.
ГУНП в Рівненській області (Рівне) – 10 вакансій інспекторів (19 тис. грн) і поліцейських особливого призначення (19,7 тис. грн) із житлом або компенсацією, а також державною підтримкою на придбання доступного житла.
ТОВ «Боремель Хіллз» (с. Боремель, Дубенський район) – прибиральник службових приміщень (12 тис. грн) з житлом.
ПП «Йокко Україна» та ТОВ «Агро-Енерджі І К» (с. Миротин, Рівненський район) – підсобний робітник (20 тис. грн) з проживанням у гуртожитку.
ТОВ «Радивилівський елеватор» (Радивилів) – машиніст тепловоза (23 тис. грн) з гуртожитком.
ТОВ «ШТП «Маяк» – швачка (15 тис. грн) з відшкодуванням вартості проживання.
Детальніше про всі актуальні вакансії можна дізнатися на Єдиному порталі вакансій або в розділі «Шукаю роботу» на сайті Рівненського обласного центру зайнятості.
Служба зайнятості нагадує: офіційне працевлаштування та легальна зарплата гарантують соціальні виплати, пенсійний стаж і захист прав працівника.
Джерело: Пресслужба Рівненського обласного центру зайнятості
Читайте також: Навчання з цивільного захисту розпочалися на Рівненщині