Рівненська команда Гуманітарної місії “НА ЩИТІ” щодня доводить, що підтримка та безпека водіїв — це не лише про турботу, а й про відданість справі. Їхнє завдання — зробити так, щоб під час рейсу у водіїв не було проблем.
Комфорт, безпека і увага до найдрібніших деталей — ось принципи, які лежать в основі їхньої роботи.
Рівненська команда Гуманітарної місії НА ЩИТІ Рівненщина багато чим з цього завдячує Вані Полюховичу. Без участі якого не можливо б було рухати весь цей злагоджений, величезний механізм, який працює вже багато років, як годинник!
Про це розповідається на каналі місії “НАЩИТІ”
Адже це не лише те, що ми бачимо майже щодня – супровід автомобіля НАЩИТІ по місту, а це й довга дорога на Схід за нашими полеглими Героями, та повернення з ними і супровід їх до рідного дому.
Саме він робить усе для рейсу НА ЩИТІ. Завчасно помити, почистити, підкрутити, закрутити, полагодити, поремонтувати, знайти, замовити, купити, привезти, замінити, на клеїти, під клеїти, підфарбувати або перефарбувати, на полірувати, заздалегідь перевзути, підготувати до рейсу і зустріти після… перегнати, заправити, долити, організувати та все проконтролювати.. ну звісно ж документація має бути в порядку, а потім ще сісти за кермо і вирушити в нічний рейс!!! – йдеться в пості команди.
Чи може це все робити одна людина?
Як зазначає команда, що не тільки може, а ще і робить Іван. І до того завжди бажає лишатись «за кадром».
Рівненська команда місії НА ЩИТІ дуже цінує такий вклад і щиро дякує Івану Полюховичу. Всі рейси місії складні, адже востаннє додому повертаються наші захисники.
Читайте також: Виконуючи бойове завдання на Донеччині, загинув військовий з Рівненщини
- Сонячна енергія для медицини: як Рівне стає енергонезалежнимУ Рівному медичний заклад зробив важливий крок до енергетичної незалежності – тут запрацювала сонячна електростанція. Вона живить як поліклінічне відділення, так і головний корпус лікарні. Це не лише економія для громади сотень тисяч гривень щороку, а й суттєве скорочення викидів…