У Рівному літніх людей навчають цифровій грамотності

У Рівному літніх людей навчають цифровій грамотності

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному людей старшого віку, які прагнуть опанувати нові цифрові навички та залишатися на зв’язку з навколишнім світом навчають цифровій грамотності.

У світі, що стрімко змінюється, важливо не залишитися осторонь. Саме тому в Рівненській обласній науковій бібліотеці відкрито двері для людей поважного віку, які прагнуть опанувати нові технології та залишатися на зв’язку зі світом – буквально й образно.

Тут, у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, відбуваються курси цифрової грамотності для людей третього віку. У доброзичливій атмосфері, із теплом і повагою до кожного, досвідчені тренери допомагають слухачам крок за кроком опановувати ази сучасного цифрового життя:

  • Як записатися до лікаря онлайн?
  • Як спілкуватися з рідними у месенджерах?
  • Як знайти потрібну інформацію в інтернеті чи скористатися державними послугами через «Дію»?

Ці та багато інших навичок слухачі здобувають на курсах, що проходять у навчально-тренінговому центрі бібліотеки.

У Рівному літніх людей навчають цифровій грамотності - фото 1

«Ми не просто навчаємо, ми допомагаємо відчути себе впевнено в сучасному світі. Наша мета – дати кожному учаснику не лише знання, а й відчуття власної значущості та незалежності», – кажуть організатори.

Для багатьох це – не просто уроки, а нове життя: сповнене можливостей, відкриттів і приємного спілкування.

Заняття відбуваються у групах або індивідуально.

Адреса: м. Рівне, вул. Олександра Борисенка, 6 (Лебединка), 2-й поверх.

Телефони для запису: +38 066 210 8869, 067 360 7427.

Читайте також: Поминальні дні: рух до кладовища “Нове” обмежать для приватного транспорту