Про «тривожну» статистику розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
«У вересні було всього 14 тривог. Найдовша – 19 вересня, що тривала майже три години. Найчастіше про небезпеку сповіщали 21 та 26 вересня. У ці дні тривога оголошувалася двічі. Максимальна кількість днів без тривог – тиждень. «Режим тиші» тривав із 7 вересня по 15 вересня. Пам’ятайте про важливість перебування в укритті під час сигналу повітряної тривоги. Бережіть себе!», – зазначив Віталій Коваль.
Загалом на Рівненщині за 584 дні війни було 493 повітряних тривоги.
Джерело: Рівненська ОВА.
Читайте також: У Здолбунові відбувся благодійний ярмарок для бійців-земляків

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
