fbpx

Ще один автомобіль від німецького міста Ессен подарований місту Рівне

Діліться інформацією з друзями:

Рівне у черговий раз приймає делегацію з міста Ессен (Німеччина). Це вже 11 візит іноземних партнерів в Україну з гуманітарною місією у Рівному.

«Для нас дуже важливо допомагати Україні. Люди потребують підтримки й ми намагаємось її надати, аби українці хоч трохи почувалися безпечно. Багато жителів з нашого міста підтримують нас і вас, і роблять це з власної волі», – зауважив керівник делегації, представник товариства «ЛЕМБЕРГ ВІР КОМЕН» Карстен Люфтнер.

Зустріч із делегацією міста Ессен.

Партнери з Німеччини передали Департаменту соціальної політики Рівного автомобіль Ford Tranzit, медикаменти, інвалідні візки, милиці, ультразвуковий апарат, лікарняні кушетки, ортопедичну техніку, одяг для дорослих та дітей.

«Ми вдячні, що не боїтесь приїздити до України у період воєнного стану. Вашою допомогою, ви доводите нашу єдність. Ми з вами пишемо історію, яку будуть читати наші діти, тому це дуже важливо. Вдячні за допомогу вимушено переміщеним особам, які нині живуть у Рівному. Готові до подальшої співпраці з вами, адже допомога може бути не лише одностороння, але і ми можемо бути вам корисним» – зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Представники німецьких партнерів акцентують: важливо не просто привезти великий гуманітарний вантаж, але й подарувати позитивні емоції при зустрічі з вимушено переміщеними особами.

Передача авто.

«Найбільше, що мене вражає, це те що війна змусила таку країну переживати сумні і важкі часи. Проте є показові речі: коли ми подарували дівчинці іграшкового ведмедика, її емоції безцінні. Заради цього ми приїздимо» – зазначив представник товариства «ЛЕМБЕРГ ВІР КОМЕН» Вольфган Кінчер.

Німецькі партнери з Ессена обіцяють підтримувати й допомагати Україні до кінця війни, аби разом відсвяткувати нашу перемогу!

Рівненська міська рада

Читайте також: ЗСУ передано товарів військового призначення на 3 млн грн, вилучених в ході кримінального розслідування