Вони укомплектовані всім необхідним для надання якісної медичної допомоги в екстрених випадках: реанімаційними наборами, наборами для внутрішньокісткового доступу, тракційними шинами, мішками Амбу (ручні апарати для штучної вентиляції легень), манекенами для Навчально-тренувального відділу екстреної медичної допомоги.
Цими наплечниками планують забезпечити бригади інтенсивної терапії чи спецбригади Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги.
Минулого року центр вже отримував схожу допомогу від Всесвітньої організації охорони здоров’я. Це 10 тактичних наплечників, однак з дещо іншою комплектацією.
Цього ж разу це стало можливим за підтримки ВООЗ і Червоного Хреста України, а також співпраці центру з Державним закладом “Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України” ДЗ “УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України”.
Завдяки такому обладнанню медики зможуть ще швидше та ефективніше надавати пацієнтам необхідну медичну допомогу.
До слова, Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України оприлюднив сумну статистику, яка демонструє непрості реалії, в котрих сьогодні працюють усі екстрені служби, рятуючи життя українців від наслідків російської агресії.
Лише в лютому 2024 року від російських обстрілів постраждали 681 особа, з яких 14 – діти. На жаль, 74 людини, з них 6 дітей, загинули.
Джерело: Рівненська обласна рада
Читайте також: Рівненські лікарні співпрацюватимуть з Інститутом Амосова