fbpx
На Рівненщині провели в останню дорогу чотирьох захисників

Рівненщина провела в останню дорогу чотирьох захисників

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині попрощались із чотирьома захисниками – Віталієм Катериничем, Владиславом Чернишем, Дмитром Гопанчуком, Анатолієм Гоманом.

На Сарненщині попрощались із Героєм Віталієм Катериничем.

Чоловік проживав у селі Любиковичі. Віталій у 2014 році вступив до ЗСУ та брав участь в антитерористичній операції на сході країни. Після повномасштабного вторгнення чоловік служив у званні молодшого сержанта в 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Загинув Віталій 12 жовтня під час виконання бойового завдання на Купʼянському напрямку Харківської області.

Корецька громада попрощалась із захисником Владиславом Чернишем.

Чоловік проживав у селі Користь. Герой боровся з окупантами у складі ЗСУ. Владислав загинув 9 жовтня внаслідок отримання поранень, несумісних з життям, в районі населеного пункту Синьківка, Куп’янського району Харківської області.

Острозька громада провела в останню земну дорогу Дмитра Гопанчука.

Захисник родом з села Грозів. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, чоловік взяв до рук зброю, та пішов захищати суверенність України.

Герой загинув 10 жовтня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Першотравневе, Харківської області.

Білокриницька громада у скорботі за Анатолієм Гоманом

Білокриницька громада у скорботі за Анатолієм Гоманом. Після повномасштабного вторгнення чоловік вступив до ЗСУ та пішов захищати рідну країну.

Герой загинув 11 жовтня виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Авдіївка Покровського району Донецької області.

Читайте також: російські пропагандисти розповсюджують брехню, що в Україні залишилися 23 млн людей