fbpx
Засідання Рівнеради.

Рівне в рази збільшить допомогу військовим

Діліться інформацією з друзями:

Під час сьогоднішньої сесії міської ради депутатами Рівнеради було ухвалено зміни до бюджету громади. Головний пріоритет – збільшення фінансових видатків на програми спрямовані на підтримку ЗСУ та інші питання пов’язані з війною. На це з міського бюджету спрямують додатково 270 мільйонів 900 тисяч гривень.

З урахуванням раніше виділених на ці статті 156 мільйонів загальна сума коштів, які містом Рівне буде спрямована на підтримку Збройних Сил України та інші питання пов’язані з війною становить 427,2 мільйона гривень.

Секретар Рівнеради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян каже, розраховує, що місто зможе пізніше додати до цієї безпрецедентної суми ще певну суму коштів в разі, якщо у місцевому бюджеті буде перевиконання дохідної частини.

“Я надзвичайно задоволений, що цього року ми змогли акумулювати таку значну суму коштів на підтримку ЗСУ. 427 мільйонів гривень на програми підтримки ЗСУ та питання пов’язані з війною – це значна сума для нашої громади, але зараз немає нічого важливішого для нас, ніж перемога, немає нічого важливішого ніж підтримка наших бійців на лінії фронту. Я вдячний всім депутатам за підтримку. Сподіваюсь, будемо мати невелике перевиконання. Тому, навіть ця сума коштів, яку ми запланували для підтримки Збройних Сил України у 2024 році не остаточна” – розповідає очільник Рівного.

Крім того, зауважує Віктор Шакирзян, сьогодні ми також відкрили можливість придбати для однієї з військових частин ЗСУ надзвичайно технологічного обладнання необхідного для оперативного виготовлення запчастин для техніки й озброєння, яке передають нам західні партнери. Тобто завдяки цьому, наші Збройні Сили зможуть оперативно ремонтувати й повертати на фронт пошкоджену техніку й озброєння.

Знаково, що військові дякують Рівненській громаді за ту допомогу, яку отримують з міського бюджету. Зокрема, почесну відзнаку для Рівненської громади передали бійці 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Подяка від 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: Рівнерада сказала «ні»популізму окремих “політиканів” і виділятиме кошти на реальні потреби ЗСУ