Паркування в неправильному місці

За тиждень у Рівному інспектори з паркування винесли понад 1200 постанов

Анастасія Возгречко
Анастасія Возгречко 21.12.2025, 10:27

Упродовж семи днів інспектори з паркування Департаменту муніципальної варти Рівненської міської ради зафіксували понад 1200 порушень правил зупинки та стоянки транспортних засобів.

Робота проводилася на найбільш завантажених вулицях міста, зокрема на Шевченка, Полуботка, Пересопницькій, Сагайдачного, Здолбунівській, Соборній, Степана Бандери, Київській, Міцкевича, Кавказькій, проспекті Миру, Пластовій, Петлюри, Мазепи, Словацького, Поштовій, Давидюка, 16 Липня, Драгоманова, Клешканя, Князя Любомирського, Чорновола, Небесної Сотні, Петра Могили, Княгині Ольги, Крушельницької, Студентській, а також у мікрорайонах «Ювілейний», «Південний» та «Північний».

У муніципальній варті нагадують, що для зручної та швидкої оплати штрафів мешканці можуть скористатися мобільним застосунком «Рівне.Сервіси». Також сплатити штраф можна через застосунки інтернет-банкінгу або у відділеннях банків.

Джерело: Департамент муніципальної варти Рівненської міської ради