fbpx

Реєстр 67-ми агентів кремля у церковних рясах

Діліться інформацією з друзями:

Вони мають російське громадянство, розкішне майно, зареєстроване в рф, підтримують путіна та терористів. Це українські митрополити, єпископи та архієпископи УПЦ мп.

Українська Православна Церква московського Патріархату (УПЦ мп) історично має тісні зв’язки з російською Православною Церквою (РПЦ). Після повномасштабного вторгнення росії у 2022 році священнослужителі УПЦ мп заявили про свою “незалежність” від москви.

Про це пише OSINT-спільнота Molfar.

Вони не лише активно пропагують наративи кремля, але й мають російські паспорти. Багато хто з них володіє нерухомістю в росії.

Знімок екрана — реєстр агентів кремля у церковних рясах.

Цей реєстр містить інформацію про високопоставлених членів УПЦ мп, чиї дії та зв’язки вказують на підтримку інтересів росії. Включені дані про освіту цих осіб в росії, їхню нерухомість у росії, а також їх паспорти громадянина рф. Цей реєстр є викриттям зв’язків, які можуть впливати на внутрішню політику та соціальне життя України, особливо в часи війни, яку розвʼязала росія.

В умовах повномасштабного російського вторгнення, питання про те, чи слід дозволяти УПЦ мп продовжувати діяльність в Україні, стає все більш актуальним. Законопроєкт 8371, який вже підтримано в першому читанні, може заборонити діяльність релігійних організацій, що керуються з держави-агресора.

Команда Molfar ідентифікувала й зібрала московських агентів у реєстрі.

Якщо заборона Московського патріархату — це “порушення прав”, то що казати про зрадництво та прислужування росії представниками УПЦ мп?

Читайте також: «Турбота» попіклувалася більш як 10 тисячами людей