Орієнтовний час читання: 1 хвилина
Внаслідок обстрілу Широкої Балки загинуло троє дорослих людей – двоє чоловіків та жінка, а також дитина до 2-х років.
Про це повідомляє МВС.
Ще одна дитина – хлопчик 12-ти років, був доставлений до лікарні. Село Станіслав окупанти обстріляли з РСЗВ: загинули дві людини, також є поранений.
У Широкій Балці внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув місцевий мешканець і сім’я – чоловік, дружина та їхня донечка, якій лише 23 дні від народження. 12-річного сина госпіталізували у тяжкому стані. Стан дитини критичний. – йдеться в повідомленні.
У Станіславові зафіксовано 12 прильотів. Загинуло двоє чоловіків. Ще одна жінка травмована. Отримує медичну допомогу.
Читайте також: Вночі Рівненщину атакували дронами (ВІДЕО)
- Графіки відключень електроенергії на Рівненщині у п’ятницю, 16 січняНа Рівненщині для побутових споживачів, 16 січня 2026 року, діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Обмеження торкнуться всіх підчерг і триватимуть у різний час доби – від ночі до пізнього вечора.

