fbpx

Професор-колаборант з Донецька постане перед судом

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному за матеріалами СБУ судитимуть “проректора”-колаборанта, який впроваджував стандарти вищої освіти держави-агресора.

Співробітники рівненського управління СБУ зібрали неспростовні докази вини уродженця м. Донецьк – “проректора” по науковій роботі, який добровільно погодився співпрацювати з ворогом та безпосередньо брав участь у розробленні та впровадженні стандартів вищої освіти держави-агресора.

Зловмисник брав активну участь у проведенні наукової діяльності “Донецького національного технічного університету”, який підпорядковується міністерству освіти і науки т.зв. «днр».

Крім цього, колаборант здійснював формування нового складу спеціалізованої ради і комісії із захисту докторських і кандидатських дисертацій та наукових видань, яка діє при вищезазначеному університеті.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скерований обвинувальний акт щодо вказаної особи у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 111-1 КК України (Здійснення пропаганди у закладах освіти з метою сприяння здійсненню збройної агресії проти України, а також дії, спрямовані на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Заходи із викриття здійснювали співробітники Управління СБ України в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

Джерело: Управління СБ України в Рівненській області

Читайте також: Зниклого у Рівненському районі грибника розшукали та передали рідним