fbpx

Погружний блендер – практичний інструмент для будь-якої кухні

Діліться інформацією з друзями:

Погружний блендер. Його застосування дозволить подрібнити та підготувати до подальшого використання велику кількість інгредієнтів і компонентів.

Конструкція погружних блендерів включає велику ручку і на кінці передбачено різальний елемент. Заздалегідь у спеціальну ємність потрібно завантажити інгредієнти та встановити блендер, після чого натиснути на кнопку запуску.

Після того, як ми випробували його на практиці, стало очевидно, що цей пристрій досить зручний і практичний, не громіздкий і надійний. Тут https://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/blendery_pogruzhnye.html можна ознайомитися з широким модельним рядом занурювальних блендерів, щоб зробити вдалий вибір. Вони мають різну кількість насадок та швидкостей, додаткові функції, різну потужність, зовнішній вигляд та багато іншого.

Особливості та параметри вибору

Насамперед потрібно визначити джерело живлення, адже пристрої можуть бути акумуляторними та провідними, що працюють від мережі. Потужності до 250 Вт достатньо, щоб працювати з м’якими інгредієнтами, а для подрібнення м’яса потрібна потужність щонайменше 300-600 Вт. Подрібнення льоду та заморожених інгредієнтів можливе лише на пристроях потужністю від 600 Вт.

Варіацій насадок багато, адже блендер може комплектуватися занурювальною ніжкою, вінчиком, ножем для коління льоду, подрібнювачами та іншими аксесуарами. Оптимальна кількість швидкостей – від 5 до 7. Габарити та рівень шуму підбираються виходячи з того, де і за яких обставин техніка застосовується.

Функціонал та насадки

Виробники пропонують кілька базових варіантів блендерів. Моделі з подрібнювачами, блендер з вінчиком, моделі із двома вінчиками, а також ручна модель з деталлю для створення пюре. Але також до подрібнювача можна додати новий набір інструментів:

  • аксесуар для соусів та майонезів (крім цих компонентів можна готувати легке тісто та суп-пюре);
  • ножі для фаршу (відмінний спосіб подрібнити м’ясо чи тверді овочі);
  • нарізка скибочками, соломкою або шатківниця (спеціальний аксесуар для підготовки інгредієнтів для подальшого приготування);
  • гак для тіста (основа виготовлення тугого замісу);
  • колка льоду (спеціальний додаток для подрібнення великих об’ємів льоду);
  • Подрібнювач (він використовується замість чаші та дозволить подрібнити горіхи та інші інгредієнти на порошок).

Погружний блендер займе мінімум місця на кухні та стане практичним доповненням для домашніх користувачів. Для використання у ресторанах, кафе чи на виробництвах рекомендується вибирати стаціонарні моделі блендерів.