Навчальний семінар «Центри Життєстійкості в громадах» відбувся у Просторі Інтеграції. Учасниками семінару стали представники громад, де вже діють Центри Життєстійкості. А також ті, хто ще таких закладів не має. Там обмінювалися досвідом та успішними кейсами.
Про навчальний семінар «Центри Життєстійкості в громадах» повідомляє Рівненська ОДА.
Захід відкрила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.
«Ми всі зараз так чи інакше постраждали від війни, тому цей проєкт і послуги, що надаються в його межах, на часі й будуть дуже корисними для населення ваших громад. Сьогоднішній семінар ми проводимо для того, щоб ви не боялися, почули досвід тих, хто вже пройшов шлях створення Центрів Життєстійкості, та побачили реальний результат їхньої роботи», – зазначила Людмила Шатковська.
Тренінг організували Рівненська ОДА, ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області спільно з ГО “Центр Інтеграції” для громад та надавачів послуги з формування життєстійкості.
Обов’язки моніторингу діяльності Центрів Життєстійкості покладені на Національну соціальну сервісну службу. Начальниця Головного управління Нацсоцслужби у Рівненській області Юлія Шигорева наголосила, що це не каральний орган, а служба фахівців, які завжди готові допомогти та порадити.
Центри Життєстійкості – це пілотний проєкт Міністерства соціальної політики в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? першої леді Олена Зеленська
- Як обрати електричну кавомолку для ідеального помелу кавиОбрати електричну кавомолку варто враховуючи свої смаки та особливості кавових напоїв, які ви полюбляєте.
Читайте також: На Рівненщині відкрився вже п’ятий Центр життєстійкості