У селищі Маньківка на Черкащині виставили на аукціон пам’ятник Володимиру Леніну. Лот опублікований на сайті «Prozorro. Продажі», пише УНН.
Скульптура порожня всередині, зроблена з бронзи. Вага: 3360,00 кг, висота: 5,3 м. Початкова ціна: 545,000 грн. Мінімальний крок підвищення ставки: 1%, тобто 5,450 грн. Прийняття пропозицій завершиться 26 березня, сам аукціон пройде наступного дня о 12:45.

У той час, як українські місцеві громади позбуваються радянської спадщини, російські загарбники навпаки намагаються її реанімувати. У Мелітополі окупанти встановили пам’ятник Леніну, який був демонтований у 2015 році.
Фото: УНН.
Читайте також: Підляшшя допомагає освітнім закладам Рівненської області
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
